Tässä harjoituspaikkojen osoitteet:

Ouluhalli: Ouluhallintie 20, 90130 Oulu
Luovin liikuntahalli Kisälli: Salmelantie 3, 90100 Oulu
Tuiran koulu: Koskitie 27, 90500 Oulu
Myllyojan koulu: Karvarinaukio 15, 90650 Oulu
Rajakylän yläaste: Ruiskukkatie 4-6, 90580 Oulu
Oulun Kansainvälinen koulu: Kasarmintie 4, 90130 Oulu
Madekosken koulu: Konttisentie 100, 90310 Oulu
Kaukovainion koulu: Hiirihaukantie 4, 90250 Oulu
Maikkulan yläaste: Jatulikivenkatu 3, 90240 Oulu
Pateniemen yläkoulu: Sahantie 2, 90800 Oulu
Pitkäkankaan koulu: Opintie 6, 90460 Oulu
Kastellin monitoimitalo: Sairaalanrinne 5, 90220 Oulu
Raatin liikuntakeskus: Raatintie 2, 90100 Oulu

 

Lue harjoitusvuorotaulukkoa näin:
Esim. ”MU19 White (s. 2004-2005)” tarkoittaa Pojat alle 19 vuotta, vuosina 2004 ja 2005 syntyneet.
Viikonpäivän kohdalta löytyy harjoituspaikka ja kellonaika.
Kaupunki saattaa kauden aikana peruuttaa/siirtää joitakin vuoroja esim. yo-kirjoitusten takia. Valmentajat saavat näistä tiedon hyvissä ajoin.
Taulukossa on meille myönnetyt harjoitusvuorot. Vuoroa voi edeltää tai seurata tukiharjoittelu valmentajan suunnitelmien mukaan.

 

Ma Ti Ke To Pe La Su
WU8 (s. 2015->) Luovin Kisällihalli (Lohko A) 18.8.-25.5. 17.00 – 18.00
WU10 (s. 2013-2014) Kastellin monitoimitalo 15.8.-22.5. 16.30 – 17.45 paitsi 26.12. 13.3. Laanilan koulu 18.8.-25.5.  17.30 – 18.30  paitsi 15.-22.9. 9.2. 9.-23.3.
WU12 White (s. 2011-12) Kastellin monitoimitalo 15.8.-22.5. 17.45 – 19.15 paitsi 26.12. 13.3. Rajakylän yläaste 17.8.-24.5. 16.15 – 17.30 Rajakylän yläaste 19.8.-26.5. 16.00 – 17.00
WU12 Red (s. 2010-12) Ouluhalli A  15.8.-22.5. 16.00 – 17.30  paitsi 26.12. 10.4. 1.5. Kastellin monitoimitalo 17.8.-24.5. 17.30 – 18.30 paitsi 30.11. 8.2. 15.3. Myllyojan koulu 21.8.-28.5.  11.30 – 12.30
WU14 (s. 2009-2010) Pitkäkankaan koulu  15.8.-22.5. 18.00 – 19.30 paitsi 19.12. Kastellin monitoimitalo 17.8.-24.5. 16.30 – 17.30 paitsi 30.11. 8.2. 15.3. Myllyojan koulu 20.8.-27.5.  12.00 – 13.00
WU16/15 (s. 2007-2008) Rajakylän yläaste 16.8.-23.5.  16.00 – 17.30 Kastellin monitoimitalo 17.8.-24.5. 18.30 – 19.30 paitsi 30.11. 8.2. 15.3. Rajakylän yläaste 19.8.-26.5. 17.00 – 18.30
Ma Ti Ke To Pe La Su
MU8 (s. 2015->) Luovin Kisällihalli (Lohko A) 18.8.-25.5. 17.00 – 18.00
MU10 (s. 2013-14) Kastellin monitoimitalo 15.8.-22.5. 16.30 – 17.45 paitsi 26.12. 13.3. Kansainvälinen koulu    18.8.-25.5.  19.00 – 20.00
MU12 White s. 2011-2012) Kastellin monitoimitalo 15.8.-22.5. 17.45 – 19.15 paitsi 26.12. 13.3. Rajakylän yläaste 17.8.-24.5. 16.15 – 17.30 Rajakylän yläaste 19.8.-26.5. 16.00 – 17.00
MU12 Black (s. 2011-2012) Laanilan koulu 16.8.-23.5.  18.30 – 19.30  paitsi 13.-20.9. 6.12. 20.12. 7.-28.3. Luovin Kisällihalli (Lohko A) 18.8.-25.5. 18.00 – 19.00 Myllyojan koulu 20.8.-27.5.  10.00 – 11.00
MU14 White (s. 2009-2010) Luovin Kisällihalli 16.8.-23.5. 17.30 – 18.30 Rajakylän yläaste 17.8.-24.5. 18.30 – 20.00 Myllyojan koulu 19.8.-26.5. 17.30 – 18.30
MU14 Red (s. 2009-2010) Myllyojan koulu  17.8.-24.5. 18.30 – 20.00 Myllyojan koulu 19.8.-26.5. 16.30-17.30 Myllyojan koulu 21.8.-28.5.  10.30 – 11.30
MU15 (s. 2008) Rajakylän yläaste 16.8.-23.5.  19.00 – 20.30 Kastellin monitoimitalo 17.8.-24.5.  17.30 – 18.30 paitsi 30.11. 8.2. 15.3. Rajakylän yläaste 19.8.-26.5. 18.30 – 20.00
MU16 White (s. 2007) Rajakylän yläaste 16.8.-23.5.  17.30 – 19.00 Kastellin monitoimitalo 17.8.-24.5. 18.30 – 19.30 paitsi 30.11. 8.2. 15.3. Kansainvälinen koulu 19.8.-26.5. 17.00 – 18.00
MU16 Red (s. 2007-2008) Kansainvälinen koulu 15.8.-22.5. 19.00 – 20.00 Luovin Kisällihalli (Lohkot B ja C) 16.8.-23.5. 18.30 – 20.00 Luovin Kisällihalli (Lohkot B ja C)  18.8.-25.5. 17.00 – 18.00
MU17 White (s. 2006) Myllyojan koulu 15.8.-22.5. 18.30 – 20.00 Rajakylän yläaste 17.8.-24.5. 17.30 – 18.30 Rajakylän yläaste 18.8.-25.5. 19.00 – 20.00 Myllyojan koulu 20.8.-27.5.  13.00 – 14.00
MU19/17 Red (s. 2004-2006) Ouluhalli A  15.8.-22.5. 17.30 – 19.00  paitsi 26.12. 10.4. 1.5. Kastellin monitoimitalo 17.8.-24.5. 16.30 – 17.30 paitsi 30.11. 8.2. 15.3. Myllyojan koulu 20.8.-27.5.  11.00 – 12.00
MU19 White (s. 2004-2005) Tuiran koulu 15.8.-26.12.  16.30 – 18.00 Rajakylän yläaste 17.8.-24.5. 20.00 – 21.00 Myllyojan koulu 18.8.-25.5. 16.30-18.30 Tuiran koulu 19.8.-30.12.  17.30 – 19.00
Ma Ti Ke To Pe La Su
Miesten edustus Ouluhalli B  2.8.-23.5. 16.30 – 18.00  paitsi 6.12. Ouluhalli B  3.8.-24.5. 16.30 – 18.00  paitsi 2.11. Ouluhalli B  4.8.-25.5. 16.30 – 18.00  paitsi 18.5. Ouluhalli B  5.8.-26.5. 17.30 – 19.00  paitsi 4.11. 23.12. 7.4.
Naiset ja WU19 Myllyojan koulu 15.8.-22.5. klo 20.00 – 21.30 Ouluhalli B  2.8.-23.5. 18.00 – 19.30  paitsi 6.12. Ouluhalli B  4.8.-25.5. 18.00 – 19.30  paitsi 18.5. Ouluhalli B  5.8.-26.5. 19.00 – 20.30  paitsi 4.11. 23.12. 7.4.
OBA (Miehet 2) Myllyojan koulu 16.8.-23.5. klo 20.00 – 21.30 Rajakylän yläaste 17.8.-24.5. 21.00 – 22.00 Ouluhalli B  5.8.-26.5. 16.00 – 17.30  paitsi 4.11. 23.12. 7.4.
Pepa Pitkäkankaan koulu 19.8.-26.5. 18.00 – 19.00 paitsi 23.12.
Kaikki Pitkäkankaan koulu 16.8.-23.5. 20.00 – 21.00 paitsi 20.12. Pitkäkankaan koulu 19.8.-26.5. 19.00 – 20.00 paitsi 23.12.
Akatemia Ouluhalli B  15.8.-22.5. 16.30 – 19.30 paitsi 26.12. 10.4. 1.5.
Laanila / Aamutreenit Ouluhalli A 1.8.-22.5. 8.00-9.00 Paitsi 26.12.2022
10.04.2023
01.05.2023
Raatti 16.8.-23.5. 8.00 – 9.00 Raatti 17.8.-24.5. 8.00 – 9.00 Ouluhalli A 4.8.-25.5. 8.00-9.00 Paitsi 01.12.2022
09.02.2023
18.05.2023